AKTUÁLNÍ INFORMACE


Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

i nadále platí z důvodu nařízení vlády uzavření našeho showroomu a to do odvolání. Beze změny však můžete využívat náš e-shop a Vaše objednávky k Vám dorazí přepravní službou. Taktéž nám stále můžete zaslat zboží k prodeji poštou nebo přepravní firmou a veškeré podrobnosti domluvíme emailem.

LUXURY BAGS VÝDEJNA

Od 1.4. bude nově možné nás znovu navštívit osobně u nás na Pařížské 11 v 4. patře. Každý všední den od 10:00 do 14:00 se na Vás budeme těšit na naší recepci, která bude fungovat v omezeném režimu jako Luxury Bags výdejna. Můžete si zde vyzvednout svoji internetovou objednávku či nám přinést zboží na prodej. Prosíme, pročtěte si následující pravidla.

KOMISE/VÝKUP

Veškeré zboží, které jste se rozhodli prodat, nám můžete přinést na recepci. Poprosili bychom Vás, abyste své zboží dali do tašek, které si od vás převezmeme a následně vše dořešíme v emailové komunikaci. Do tašky prosíme přiložte i Vaše kontaktní údaje. Bohužel, z důvodu vládního nařízení a také ochrany Vaší bezpečnosti není možné se v našich prostorech zdržovat a čekat na nacenění, jak jste běžně zvyklí. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

OBJEDNÁVKY

Taktéž Vaše internetové objednávky si můžete vyzvednout osobně. Objednávka bude zabalená a připravená k předání. Bohužel, z důvodu vládního nařízení a také ochrany Vaší bezpečnosti ji není možné na obchodě rozbalovat, či zkoušet. Taktéž není možné si prohlížet jiné zboží. Zboží si prohlédnete a vyzkoušíte v klidu Vašeho domova, a pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, máte ze zákona 14 dní na vrácení stejně jako v případě doručení přepravní firmou. Moc se omlouváme za omezení a děkujeme za pochopení.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE

Vrácení zboží a reklamace jsou možné osobně pouze po předchozí emailové domluvě, v ideálním případě bychom Vás chtěli požádat o zaslání poštou nebo přepravní firmou. Moc se omlouváme za omezení a děkujeme za pochopení.

JAK CHRÁNÍME NAŠE ZÁKAZNÍKY A ZAMĚSTNANCE

  • Všichni naši zaměstnanci nosí povinně zakryté dýchací cesty, stejně tak gumové rukavice a při příchodu do práce je všem měřena teplota. Recepci denně dezinfikujeme.
  • Hned u příchodu Vám budou k dispozici dezinfekční gel a jednorázové rukavice.
  • Poprosíme Vás o udržování odstupu od jiných osob, dodržování aktuálních hygienických nařízení a vstupu pouze s ochranou dýchacích cest.
  • Z důvodu eliminace shlukování více lidí Vás budeme vpouštět jednotlivě.
  • Moc se omlouváme za omezení a děkujeme za pochopení.

PLATBA

Upřednostňujeme platbu bezkontaktně kartou z důvodu maximální možné eliminace osobního kontaktu, děkujeme.

VYÚČTOVÁNÍ

Pokud u nás máte prodané zboží a ve Vašem zákaznickém účtu vidíte, že je k vyúčtování, poprosíme Vás o zaslání emailu s Vaším číslem účtu, abychom Vám peníze mohli zaslat. Vyúčtování aktuálně není možné provádět osobně na recepci. Děkujeme za pochopení.

ZBOŽÍ V KOMISNÍM PRODEJI

Máte u nás zboží v prodeji a chcete si ho vzít zpět? Pokud již proběhla lhůta dvou měsíců, není žádný problém. Zašlete nám prosím email a my Vám zboží připravíme k vrácení. Můžeme Vám ho po uhrazení poštovného zaslat či si ho můžete osobně vyzvednout na naší recepci.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás prosím obraťte emailem (info@luxurybags.cz), prostřednictvím kontaktního formuláře (https://www.luxurybags.cz/kontakty) nebo telefonicky na čísle +420 728 81 81 55 každý všední den od 10:00 do 15:00.

Děkujeme moc za Vaši přízeň, přejeme Vám hodně zdraví a doufáme, že Vám v tomto nelehkém období budeme schopni udělat radost našimi novinkami nebo pomoci s rychlým a bezpečným prodejem Vašeho zboží. Jsme tu stále s Vámi!

Tým Luxury Bags


SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT