obr6

Zajímá vás, kdo vše stojí za těmito stránkami? Představujeme vám náš tým, který řeší vaše objednávky, provede vás po obchodě a poradí s nákupem i prodejem kabelek i doplňků.

„Každý měsíc se naše nabídka kabelek rozrůstá o stovky nových kousků a balíčky s krásným obsahem putují desítkám zákaznic do všech koutů naší vlasti. A nejen tam - spoustu příznivců máme i na Slovensku a v dalších státech Evropy. Náš eshop s nošenými kabelkami a dalšími modními dopl%nky navstěvují tisíce lidí, každá várka nového zboží se stává ostře sledovanou událostí. Díky této masivní cirkulaci luxusu se k nám dostávají i skutečné skvosty světové módy, unikátní exempláře s limitovaných edic a legendární modely, které psaly módní dějiny. V Luxury Bags zkrátka máte příležitost objevit poklady, které nikde jinede neseženete. A za cenu, kterou vám nikdo jiný nedá.“


šipkaNáš tým

Šárka Rychtářová

Šárka Rychtářová je v našem obchodě služebně nejstarší a zodpovídá za chod celé prodejny. Její parketa je také naceňování zboží, v němž má hlavní slovo. Vyzná se v cenách, sleduje prodejnost jednotlivých modelů a je také prvním článkem v řetězu odborníků, kteří ověřují originalitu našeho zboží.

Zuzana Lašáková

Zuzana Lašáková je naší hlavní fotografkou a většinu času proto tráví ve fotoateliéru, kde se pro Vás snaží co nejpřesněji zachytit podobu a stav našeho zboží. Pokud právě nefotí, věnuje se převážně čištění kabelek a je podporou pro celý náš tým.

Kristýna Jankásková

Kristýna Jankásková má přehled o aktuálních trendech a v našem obchodě především naceňuje zboží. Zodpovědnost má také za správnost jeho pojmenování a pořizovací ceny. Vzhledem k velkému množství značek, které přijímáme, je to skutečně nelehký úkol. Pokud na Kristýnu narazíte na prodejně, ráda a ochotně Vám s čímkoli pomůže a poradí.

Irena Krucká

Veškeré objednávky má u nás na starosti Irena Krucká. Irča kontroluje příchozí i odchozí platby a stará se o včasné odeslání balíčků naším klientům. Nelehkým úkolem je především správa objednaného zboží, prodlužování a rušení rezervací. Kromě toho všeho zaskakuje Irena u naceňování zboží, pomáhá na prodejně a komunikuje s klienty telefonicky či emailem.

Natálie Wirthová

Natálie Wirth přibyla do našeho týmu nedávno. Je milá, upovídaná a ráda vám poradí zejména v oblasti módy. Natálie zdobí naši prodejnu a většinou ji potkáte na recepci našeho obchodu, kde vám pomůže s objednávkou, vyplácením, či jiným požadavkem - stačí se jen zeptat.


SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT