Vážené zákaznice, vážení zákazníci, 

aby pro Vás byl prodej Vašich luxusních kabelek a doplňků pohodlnější a příjemnější, připravili jsme pro Vás od 24.4. velkou změnu

Nově přijímáme zboží do komisního prodeje či k přímému výkupu na nové adrese, v kancelářských prostorách na Pařížské ulici 11 v 5. patře, se vstupem hned vedle butiku Burberry. 

Věříme, že pro Vás bude tato změna příjemná a přinese nejen více pohodlí a soukromí, ale také nám umožní zlepšit naše služby a servis a dopřát Vám osobní přístup, který jsme při uzavírání komisního prodeje doteď z důvodu nedostatku prostoru nemohli poskytovat tak, jako bychom si přáli. 

V případě, že nemáte dostatek času nebo Vám vyhovuje domluvit se na cenách zboží v klidu domova, můžete využít našeho Luxury Servisu - pokud jste z Prahy a máte větší množství zboží k prodeji, dojedeme za Vámi. Případně nám zboží do prodeje můžete zaslat poštou - na adresu: obchod Luxury Bags, Týnská ulička 10, 110 00 Praha 1.

Stále však platí, pokud Vám bude více vyhovovat návštěva našeho současného obchodu v Týnské uličce 10, není také problém zboží nechat tam. Naše kolegyně od Vás zboží převezmou a poté Vás budeme během 1-2 pracovních dnů kontaktovat emailem či telefonicky ohledně komisních nebo výkupních cen.

SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT