Ověřování pravosti


Rád(a) byste využil(a) našich služeb v oblasti prodeje luxusních kabelek, ale nejste si jist(á) originalitou svého zboží? Díky odborníkům v Luxury Bags budete mít jasno.

V ověřování autentičnosti kabelek světových značek se zdokonalujeme již řadu let a proto dnes dokážeme garantovat originalitu všech luxusních kabelek a ostatních doplňků v naší nabídce. Stejné metody zjišťování pravosti použijime i u vaší kabelky.

Zajisté si pamatujete ten úžasný moment, kdy jste ji k sobě poprvé přivinula. Dokonalá linie, harmonická souhra detailů, k tomu třeba i vůně čerstvé kávy a cinkání podpatků po pařížské Champs Elysées. Pocit naprosté výjimečnosti a dokonalosti. To všechno přinášejí poklady z dílen světových géniů, jako byli pánové Louis Vuitton či Yves Saint Laurent. Ale čím zdařilejší umělecké dílo, tím větší pravděpodobnost, že se jednou dočká své méně či více povedené kopie. DaVinciho Mona Lisa také není jediná. Naštěstí existují celkem spolehlivé metody, jak originál od padělku rozeznat a v Luxury Bags je skvěle ovládáme.

NA VLASTNÍ OČI

Někteří prodejci nabízejí ověřování pravosti kabelek pouze s doložením fotografií, v Luxury Bags však chceme absolutní jistotu. Detaily na fotografiích mohou být velmi zkreslené, navíc bez možnosti přímého kontaktu nemůžeme dostatečně odhadnout kvalitu materiálu. Zboží, které nám chcete svěřit do prodeje, proto zdarma prohlédneme a ověříme pouze v našem obchodě.

PŘI OVĚŘOVÁNÍ PRAVOSTI

SE SOUSTŘEDÍME NA:

1

kvalitu a vzhled použitého materiálu

2

zpracování a kvalitu šití a jednotlivých švů

3

provedení vnitřní podšívky

4

kvalita a vzhled kovových komponentů

5

ochranné prvky a datecody

ODHALTE PADĚLANOU KABELKU VČAS

Bohužel i náš trh je zaplaven spoustou nelegálních padělků světových módních značek. Milovníci kvalitního zboží a originality však proti těmto výrobcům neustále bojují a nikdy by se s levnou kopií neztotožnili. Padělatelé jsou ovšem stále vynalézavější a rozeznání originálu od padělku může být pro neškolené oko nerozlousknutelný oříšek. Kopie pronikají do mnohých eshopů, ale někdy i do kamenných obchodů a neznalého zákazníka mohou zlákat zdánlivě výhodnou cenou v poměru k věhlasu značky. V Luxury Bags se ale oklamat nenecháme.

ZNÁME HISTORII KABELEK DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ

Většina originálních obchodů světových značek potažmo jejich zaměstnanců se soustředí především na nejnovější kolekce a na ty starší se tak trochu zapomíná. V Luxury Bags však bedlivě sledujeme nejen novinky aktuální sezóny, ale zůstáváme také okouzleni klasickými liniemi a atmosférou časů minulých, které v sobě ukrývají starší modely dnes už legendárních klenotů návrhářské tvorby. Díky této hluboké znalosti módní historie se při autentizaci kabelek soustředíme i na detaily, které by laickému oku jinak unikly.


SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT