JEDINÁ ČISTÍRNA LUXUSNÍCH KABELEK V ČR

Za více než 10 let práce s luxusním zbožím jsme se naučili pracovat s různými materiály a získali zkušenosti s jejich čištěním. Proto jako první v České republice také nabízíme možnost nechat si vlastní kabelku vyčistit! Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím účinných, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky.

CO ČISTÍME

Přírodní kůže

Přírodní kůži (např. na kabelkách Louis Vuitton) je možné čistit a mírně barevně sjednotit. Bohužel není možné odstranit patinu (přirozené tmavnutí) ani skvrny.

Kůže

Úspěšnost čištění záleží na konkrétním typu kůže a také na míře znečištění. Skvrny od propisky bohužel není možné vyčistit.

ALCANTARA

Dále čistíme alcantaru, která bývá velmi často v interiéru kabelek Louis Vuitton. Z alcantary je možné odstranit bez problému make-up, propisku, žvýkačku a většinu běžných skvrn.

Plátno

Čištění plátna, ať už v interiéru či exteriéru kabelek, je extrémně náročné. Plátno čistíme, v některých případech z něj dokážeme odstanit skvrny, nejproblematičtější je pak dosažení celkového oživení zašlé barvy - v takovém případě se může cena čištění pohybovat i okolo 2000,- Kč.

PVC Plátno

Čištění plátna s PVC úpravou je často úspěšné, závisí to ale na rychlosti. Není dobré čekat, až se znečištění vpije do materiálu - pak už je neodstranitelné.

CO NEČISTÍME

 K čištění nepřijímáme kabelky  Louis Vuitton model Neverfull. 

BROUŠENÁ KŮŽE

Kabelky z broušené kůže standardně nečistíme, změny v jejich vzhledu jsou buď minimální, nebo žádné.

LAKOVANÁ KŮŽE

Lakovaná kůže bohužel často trpí color tranferem - v takovém případě přejme barvu z jiné věci a velmi rychle dojde k jejímu vpiti do laku. Toto znečištění je již nevyčistitelné.

Ceník čištění

Cena služby se odvíjí od míry znečištění kabelky a množství vynaložené práce a pohybuje se od 490,- do 990,- Kč.
(Pokud  by měla přesáhnout 990,-, je to se zákazníkem předem diskutováno). 

Za expresní čištění (do druhého dne) si účtujeme 50% příplatek.

KAM KABELKU PŘINÉST ČI ZASLAT ?

Kabelku můžete přinést osobně či zaslat do našeho showroomu Pařížská 11 na Praze 1 (4. patro). Pokud budete chtít kabelku poslat zpět přepravní službou GLS, cena dopravy je 80,- po celé ČR.

JAK DLOUHO ČIŠTĚNÍ KABELKY TRVÁ ?

Expresně si můžete nechat vyčistit kabelku do druhého dne, standardně pak čištění trvá 2 - 7 dní.
SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT