Postaráme se o prodej luxusních kabelek a módních doplňků


Luxusní kabelky a doplňky, které již nenosíte, nemusejí jen smutně viset ve skříni. Díky Luxury Bags můžete nošené zboží výhodně prodat a za utržené peníze zaplnit skříň věcmi, které vám budou dělat radost. Prodejem luxusních doplňků se zabýváme téměř 15 let a snažíme se v tomto směru nabízet co nejlepší servis.

Chci prodat!Co přijímáme do prodeje

Kabelky, obuv, zavazadla, doplňky, šperky a oblečení (z oblečení přijímáme pouze bundičky, kabáty, vesty a svetry, případně košile). Zboží nesmí být poškozené či více nošené, šátky a oblečení přijímáme pouze čisté.Nepřijímáme

Hodinky, které nemají kompletní původní balení včetně certifikátu či již nejsou v záruce. Zboží, jehož pořizovací cena nepřesahuje 3 000,- Kč. Šátky, které jsou znečištěné či výrazně parfémované. Více nošené či poškozené zboží.

Jak to fungujeZboží nám můžete zanést kdykoliv během otevírací doby do našeho obchodu v Pařížské 11 nebo nám jej zaslat poštou nebo kurýrem. Pokud se rozhodnete pro zaslání, prosím vyplňte a přiložte tento formulář. Původní balení a doklady jsou výhodou, nikoli však podmínkou prodeje.

Veškeré zboží prochází po přijetí do prodeje důkladnou kontrolou originality, profesionálním čištěním, je detailně nafoceno, popsáno a zařazeno do nabídky našeho eshopu i kamenného obchodu.

Po prohlédnutí a kontrole zboží Vám doporučíme prodejní cenu, případně nabídneme částku v přímém výkupu, kterou Vám ihned vyplatíme.
V případě komisního prodeje s Vámi sepíšeme komisionářskou smlouvu a peníze vyplatíme hotově po prodeji zboží.
Výše naší provize závisí na několika faktorech, obvykle však dosahuje výše 25-30 %. Další podrobné informace naleznete ve FAQ.

* Minimální doba komisního prodeje jsou 2 měsíce. Pokud byste si zboží chtěl/la vyzvednout zpět dříve, je účtován poplatek ve výši naší provize stanovené komisionářskou smlouvou.Sleva na nákup

Pokud se rozhodnete pro prodej své kabelky a využijete přímého výkupu, můžete ihned uplatnit slevu ve výši 10% z výkupní ceny. Pokud vám tedy kabelku vykoupíme např. za 10 000,- Kč, můžete využít slevu 1 000,- Kč na nákup nové kabelky.

* Tohoto zvýhodnění není možné využít zpětně či později.