O nás

Luxury Bags


Luxury Bags je první a současně největší bazar s luxusními kabelkami a doplňky v České republice a na Slovensku. Zabýváme se komisním prodejem či přímým výkupem luxusního zboží z druhé ruky. Každý všední den se naše nabídka rozrůstá o nové kousky a balíčky s krásným obsahem putují k desítkám zákaznic do všech koutů naší vlasti. A nejen tam - spoustu příznivců máme i na Slovensku, v Evropě a po celém světě. Pokud preferujete osobní přístup a rady našich vyškolených prodejních asistentek, budeme se na Vás těšit v našem luxusním showroomu přímo na Pařížské ulici v Praze!

Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Prada, Dior a plejáda dalších světových značek u nás mají své stálé místo a čekají jen na to, aby vám udělaly radost nejen svým vzhledem, ale i cenou. Hlavní kouzlo Luxury Bags totiž spočívá v tom, že skutečně luxusní zboží u nás pořídíte za bezkonkurenční ceny a přitom se stoprocentní garancí originality.

Naše firma pracuje s luxusním zbožím z druhé ruky a proto si velmi ceníme kvality a tradice značek, které prodáváme. Dávat kouskům druhou šanci je naším posláním, naším heslem se tedy stalo prodej-nakup-zopakuj. Svěřte nám do prodeje kousky, které jen zabírají místo ve skříni a vyberte si u nás takové, co vám přinesou radost.Neváhejte a prozkoumejte aktuální nabídku našich kabelek a doplňků!

Prozkoumat

„V Luxury Bags zkrátka máte příležitost objevit poklady, které nikde jinde neseženete. A za cenu, kterou vám nikdo jiný nedá.“
 • Garance originality

  U kabelek, které nabízíme, garantujeme jejich originalitu. Když tvrdíme, že jde o kabelku Louis Vuitton, je to Louis Vuitton. Ovládáme pokročilé metody ověřování pravosti a padělky u nás prostě nemají šanci.

 • Skvělý poměr kvality a ceny

  Díky Luxury Bags získaly české ženy příležitost nosit značkové kabelky, aniž by musely obětovat několik svých měsíčních příjmů - slevy oproti běžné ceně dosahují i více než 70%. O luxusní zboží se navíc umíme dobře postarat, a tak u nás zpravidla dostanete do rukou exempláře, na nichž není nošení téměř vůbec vidět. A pokud ano, adekvátně snížíme cenu.

 • Perfektní servis

  O své zákaznice se staráme s nejvyšší pečlivostí a nabízíme jim řadu doplňkových služeb. Zasíláme pravidelné newslettery, ověřujeme pravost kabelek i doplňků a poskytujeme profesionální čištění kabelek zdarma, hned po jejich přijetí do prodeje. Kdykoli jsme také připraveni poradit s výběrem vhodného modelu či zodpovědět jakýkoliv odborný dotaz.

 • Láska k módě

  Za vším, co děláme, se skrývá velká vášeň pro módu. V Luxury Bags módou žijeme, studujeme ji, učíme se jí rozumět a své poznatky předáváme dál. Bude nám ctí, pokud svou láskou k módě nakazíme také vás!

Náš příběh


Příběh naší ryze české firmy započal v malé kanceláři v roce 2007. Původně jsme fungovali jen jako půjčovna luxusních kabelek, již po roce jsme však nabídku našich služeb rozšířili i o výkup a prodej nošených kabelek a doplňků. V tomto ohledu jsme se vypracovali na opravdovou špičku na našem trhu a to nejen zásluhou velmi profesionálního týmu, ale také díky vaší důvěře, které si velmi vážíme!

Pujčování kabelek jsme dali vale a zaměřili se jen na prodej luxusních kousků z druhé ruky prostřednictvím komisního prodeje a přímého výkupu.

Náš eshop luxurybags.cz začali navštěvovat tisíce lidí, ať už kvůli nákupu nebo prodeji designových kousků. Každá várka našich Novinek se stala ostře sledovanou událostí. Díky této masivní cirkulaci luxusu se k nám začaly dostávat i skutečné skvosty světové mody, unikátní exempláře z limitovaných edic a legendární modely, které psaly modní dějiny.

Postupně se nám podařilo povýšit prodej z druhé ruky na zcela jinou úroveň. Dnes jsou naší prioritou exkluzivnější kousky, jejichž hodnota časem neklesá - ba naopak. Proto jsme pro vás otevřeli nové luxusní prostory, kde můžete zažít nadstandardní zákaznický servis a to přímo v místě s nejvyšší koncentrací přepychu - v Pařížské ulici v Praze.