Průvodce nákupem


Luxury Bags je první a současně největší bazar s luxusními kabelkami a doplňky v České republice a na Slovensku. Přijďte a nakupte perfektní zboží od ikon světové módy za zlomek původní ceny! K tomu, abychom Vám co nejvíce usnadnili orientaci na našem eshopu, jsme Vám připravili průvodce snadným nákupem.

Zboží

Veškeré zboží je před zařazením do nabídky pečlivě čištěno a nabízeno v nejlepším možném stavu. V případě, že je zboží již nevyčistitelné, je znečištění nafoceno.

Všechny kabelky vždy prodáváme zabalené v protiprachovém obalu, aby nedošlo k jejich poškození. V případě, že máme k dispozici původní balení od výrobce, je nafocené a vyobrazené mezi fotografiemi.

Součástí balení je i Luxury Bags certifikát originality.Možnosti nákupu

Zboží si vyberete na našem eshopu a necháte si ho zaslat na Vámi zvolenou adresu. Prohlédnout si ho můžete v pohodlí Vašeho domova. V případě, že se Vám nebude zamlouvat, můžete ho do 14 dní vrátit. Zboží nezasíláme do Parcel Shopu.

Zboží si vyberete na našem eshopu a v košíku zvolíte možnost rezervace v obchodě Luxury Bags. Po přijetí potvrzujícího emailu se můžete přijít na zboží podívat osobně. Objednávka je nezávazná a platí po dobu 2 pracovních dnů.

* Pro návštěvu našeho showroomu není nutná rezervace.

Možnosti platby

Originalita

Proč důvěřovat právě nám?

Veškeré námi nabízené zboží prochází pečlivou kontrolou, která zaručí, že se Vám do rukou dostane jedině originální kabelka či doplněk. U nás máte 100% záruku, že zakoupíte originální zboží. Ručíme Vám vrácením peněz a ke každému zboží obdržíte certifikát originality.

Záruka

Vždy se Vám snažíme vyjít vstříc a najít řešení k vaší spokojenosti. Záruka na použité zboží je 12 měsíců. Na nové zboží se vztahuje záruka 24 měsíců.

Po zakoupení zboží není možné ho vyměnit za jiný produkt.

Potřebuji poradit