100 % ZÁRUKA A GARANCE ORIGINALITY


Kdo z nás netouží po luxusu a kvalitě? V dnešní době by si přeci každý rád dopřával to nejlepší a obklopoval se krásnými a hodnotnými věcmi. Tyto naše malé slabosti a snaha na nich alespoň částečně ušetřit, nás často odlákává od jistoty nakupovat zboží za plnou cenu v originálním obchodě. Často se pak necháváme svádět výhodnějšími nákupy, nejčastěji přes internetové aukční portály či zahraniční internetové obchody. To bohužel často přináší pouze zklamání a zbytečnou útratu za bezcenné padělky.

Není divu, že po takových zkušenostech je pro zákazníky pochopitelně velmi obtížné důvěřovat při nákupech někomu jinému než originálním obchodům.

Naše společnost funguje již od roku 2007 a věříme, že za tu dobu jsme si svou tvrdou prací získali Vaši důvěru. Svou práci děláme zodpovědně a dobře. Naší hlavní prioritou je nabízet pouze originální zboží a vymezit se tak od pochybných prodejců, kteří se snaží oklamat a vydělat na nevědomosti zákazníků. Navštivte náš obchod a přesvědčte se sami!

PROČ DŮVĚŘOVAT PRÁVĚ NÁM?

Veškeré námi nabízené zboží prochází pečlivou kontrolou, která zaručí, že se Vám do rukou dostane jedině originální kabelka či doplněk. Ověřování originality je zodpovědnou činností, která vyžaduje především obrovské zkušenosti a dále také odbornost, cit a smysl pro detail, který není příliš jednoduché si osvojit. Originální výrobky, ať už se jedná o kabelku, či doplněk, vynikají nejvyšší kvalitou použitých materiálu, šití a detailů, jakými jsou mimo jiné specifické ochranné prvky jednotlivých značek. Ani nejlepší padělek nemůže této kvality ve všech aspektech nikdy dosáhnout. Dokonalé kopie neexistují! Proč při přijímání zboží nevyžadujeme originální doklad o koupi? Bohužel neexistuje kartička, certifikát, ani jiný doklad, který by originalitu jakékoli luxusní kabelky či doplňku garantoval. Je to jednoduché. Cokoli, co je ke kabelce přiložené, lze velmi jednoduše přiložit k jinému výrobku. Originální nákupní doklady neobsahují unikátní kódy spojené s jedním konkrétním kusem zboží, dokonce neobsahují ani data cody, kterými je zboží většiny originálních značek opatřeno. Originální nákupní doklady obsahují v lepším případě název kabelky, někdy dokonce pouze katalogové číslo modelu, pod kterým je zboží v obchodě evidováno. To samé pak bývá uvedeno na plastových kartičkách, které například Dior či Prada ke svému zboží přikládá (Louis Vuitton žádné certifikáty originality neposkytuje, při zakoupení výrobku Louis Vuitton obdržíte pouze nákupní doklad). Proto žádný nákupní doklad nebo certifikát jako důkaz autenticity zboží nelze považovat. Nenechat se jím oklamat radíme i našim zákaznicím, též z důvodu, že bohůžel není nic snadnějšího, než padělat samotný nákupní doklad. Jediným důkazem originality je zboží samo.

Jaký význam má data code?

Data cody jsou nejen ochranným prvkem originálních kabelek, obvykle nesou i informaci o původu zboží, tedy kdy, případně kde, bylo vyrobeno (obě informace nesou například data cody kabelek Louis Vuitton). Date cody nejsou unikátním kódem, tedy stejný můžeme nalézt u mnoha kusů kabelek či doplňků. Louis Vuitton (stejně jako některé další značky) opatřuje data cody nejen kabelky, ale i peněženky, pásky, většinu obuvi a posledních pár let také bižuterii. Jelikož můžeme data cody najít i na padělcích, nelze jim věřit bezmezně. Velmi výjimečně je možné setkat s neoriginální kabelkou, jež nese data code zcela odpovídající formátem i obsahem. Jelikož to však možné je, doporučujeme proto nenechat se zmást a nesoustředit svou pozornost výhradně na data code. Pokud neodpovídá, víme, že je kabelka padělkem, pokud však odpovídá, ještě si nemůžeme být 100% jisti, že držíme v rukou originální zboží. Při ověřování originality je nutné zaměřit se na kabelku jako na celek a prohlédnout ji komplexně. K tomu je nezbytné zboží velmi dobře znát, neexistuje žádné univerzální pravidlo či jednoduchý trik, na který by se při ověřování originality dalo spoléhat.

Jak najít datacode v kabelce Louis Vuitton?

Data cody se nacházejí téměř vždy uvnitř kabelky, obvykle dobře schované v některé z kapsiček. Velmi výjimečně najdeme data cody vně kabelky, tak tomu je např. u modelu Noe a několika málo dalších, u kterých nalezneme date code vyražený do kůže v místě spojení kabelky a popruhu. Uvnitř kabelky pak bývá data code umístěný na štítku všitém ve švu kapsičky, vyražený do koženého detailu, či přímo do materiálu interiéru (často u kabelek s alcantarou či plátnem). Data code přímo vyražený do alcantary či plátna je obtížně patrný, obzvlášť tehdy, když nevíme, kde přesně jej hledat. Časem se takový data code ztrácí a je méně a méně patrný. U nošených kabelek proto již nemusí být k přečtení, dokonce ani k dohledání.

Prodej výhradně originálních kabelek a doplňků
je nejen naší prací, ale i koníčkem.
Navíc díky mnohaletým zkušenostem si můžeme dovolit garantovat originalitu nabízeného zboží a opravdu za vše s naprostou jistotou ručit. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně originality, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat.
 

NEMŮŽETE NAJÍT DATACODE U KABELKY, KTEROU JSTE OD NÁS OBDRŽELI?

Neváhejte nás kontaktovat! Pokusíme se Vás k jeho nalezení dovést!
Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat následující pracovní den. Všechny položky jsou povinné.


SEZNAM ZBOŽÍ např. kabelka Louis Vuitton Speedy hnědá
 

Nový zákazník

Výhody zákaznického účtu

• zrychlení nákupu

• přehled o novinkách

• akční nabídky

REGISTROVAT