Umíme toVeškeré námi nabízené zboží prochází pečlivou kontrolou, která zaručí, že se Vám do rukou dostane jedině originální kabelka či doplněk. Ověřování originality je zodpovědnou činností, která vyžaduje především obrovské zkušenosti a dále také odbornost, cit a smysl pro detail, který není příliš jednoduché si osvojit. Originální výrobky, ať už se jedná o kabelku, či doplněk, vynikají nejvyšší kvalitou použitých materiálu, šití a detailů, jakými jsou mimo jiné specifické ochranné prvky jednotlivých značek. Ani nejlepší padělek nemůže této kvality ve všech aspektech nikdy dosáhnout. Dokonalé kopie neexistují!

Proč při přijímání zboží nevyžadujeme originální doklad o koupi? Bohužel neexistuje kartička, certifikát, ani jiný doklad, který by originalitu jakékoli luxusní kabelky či doplňku garantoval. Je to jednoduché. Cokoli, co je ke kabelce přiložené, lze velmi jednoduše přiložit k jinému výrobku. Originální nákupní doklady neobsahují unikátní kódy spojené s jedním konkrétním kusem zboží, dokonce neobsahují ani data cody, kterými je zboží většiny originálních značek opatřeno.

Originální nákupní doklady obsahují v lepším případě název kabelky, někdy dokonce pouze katalogové číslo modelu, pod kterým je zboží v obchodě evidováno. To samé pak bývá uvedeno na plastových kartičkách, které například Dior či Prada ke svému zboží přikládá (Louis Vuitton žádné certifikáty originality neposkytuje, při zakoupení výrobku Louis Vuitton obdržíte pouze nákupní doklad). Proto žádný nákupní doklad nebo certifikát jako důkaz autenticity zboží nelze považovat. Nenechat se jím oklamat radíme i našim zákaznicím, též z důvodu, že bohužel není nic snadnějšího, než padělat samotný nákupní doklad. Jediným důkazem originality je zboží samo.

100%
Garance originality

Datacode

Data cody jsou nejen ochranným prvkem originálních kabelek, obvykle nesou i informaci o původu zboží, tedy kdy, případně kde, bylo vyrobeno (obě informace nesou například data cody kabelek Louis Vuitton). Jelikož můžeme data cody najít i na padělcích, nelze jim věřit bezmezně. Velmi výjimečně je možné setkat s neoriginální kabelkou, jež nese data code zcela odpovídající formátem i obsahem. Jelikož to však možné je, doporučujeme proto nenechat se zmást a nesoustředit svou pozornost výhradně na data code. Pokud neodpovídá, víme, že je kabelka padělkem, pokud však odpovídá, ještě si nemůžeme být 100% jisti, že držíme v rukou originální zboží.Louis Vuitton datacode

Data cody se nacházejí téměř vždy uvnitř kabelky, obvykle dobře schované v některé z kapsiček. Uvnitř kabelky pak bývá datacode umístěný na štítku všitém ve švu kapsičky, vyražený do koženého detailu, či přímo do materiálu interiéru (často u kabelek s alcantarou či plátnem). Data code přímo vyražený do alcantary či plátna je obtížně patrný, obzvlášť tehdy, když nevíme, kde přesně jej hledat. Časem se takový data code ztrácí a je méně a méně patrný. U nošených kabelek proto již nemusí být k přečtení, dokonce ani k dohledání.